Kempingas Viktorija
Svetainės medis Klauskite Kempingas
Paslaugos |Kontaktai |Kainos |Klauskite
Kempingas Viktorija
Kempingas
 

Kempingas prie ežero, artimiausias miestas - Marijampolė, dirba visus metus, 7,5 ha teritorija, 30 aikštelių, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, mažai pavėsio.Infrastruktūra - įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, laužavietė, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, praustuvas kabinoje su durimis, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, vonios kambarys šeimai, skalbykla, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, indų plovykla, telefonas.Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu (krepšinis, paplūdimio tinklinis, mažasis futbolas), vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, vidaus baseinas, masažinis baseinas/SPA, sauna/turkiška pirtis, bėgiojimo takelis, žvejyba, buriavimas, nardymas, slidinėjimas, mini golfo aikštynas (19 duobučių), stalo tenisas, biliardas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, namelių, valčių, kambarių, dviračių, baidarių/kanojų nuoma.Kita informacija: restoranas, už 1km parduotuvė, pageidaujant organizuojame pokylius 200 vietų restorane, turime konferencijų ir pokylių sales.

Kelio aprašymas: Važiuojant keliu Kaunas -Suvalkai (A5/E67) prie Kalvarijos miestelio pasukti į Vištyčio kelią (200). Važiuoti apie 25km tiesiai prieš Vištyčio miestelį prie ženklo "Kempingas" sukti į kairę ir toliau vadovautis kelio ženklais.

“Viktorijos” kempinge gali apsistoti iki 20 autonamelių. Autonamelio parkavimo vietos elektrifikuotos. Poilsiautojai norintys apsistoti su palapinėmis, tikrai ras vietos joms pastatyti. Jūsų paslaugoms dušas su šiltu vandeniu, tualetas.

Apie mus

Poilsiavietė/Kempingas "Viktorija" pradėjo savo veiklą jau nuo 1991 metų, nors šis nuostabus gamtos kampelis buvo atrastas kur kas anksčiau.
Pradžioje, tai buvo pionierių stovykla, tačiau kiekvienais metais renovuojama ir statoma tapo šiuolaikišku poilsio ir laisvalaikio centru, kur galima praleisti laiką pagal poreikius ir pagal kišenę.
Jaunatviškas darbuotojų kolektyvas visada pasiruošęs Jums padėti.

Jei jau šviečia saulė ir Jūs norite vykti į gamtą, pats laikas rašyti ar skambinti mums, mes padėsime Jums atrasti šį nuostabų gamtos kampelį.

 

 

Kempingas Viktorija

Čižiškiai,
Vilkaviškio rajonos, LT-70345
+370 834247521
viktorija@viktorija.lt
www.viktorija.lt

© Kempingas “Viktorija” Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos